Loader
Ilıcaklar Plaza
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
95
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-95,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Ilıcaklar Plaza

Ilıcaklar Plaza

Ilyap projeleri Malatya’da, estetiğiyle kendine çeker.

Niyazi Mısri Caddesi ve Çevre Yolunun bağlantı noktasında Malatya’nın göbeğinde satışa sunulan ILICAK PLAZA geniş ve ferah girişleri ile huzurun kokusunu içine çekebileceğin yeni bir iş alanı sunuyor.

ILICAK PLAZA PROJEMİZDE MÜTEAHHİT FİRMA OLARAK ORTAK ALANLARI VE DIŞ CEPHEYİ BİZ TASARLAMAKTAYIZ. Satışa sunduğumuz ofislerimizin iç mekanlarının dizaynlarını ihtiyaçlarınıza göre ister siz müşterilerimiz zevkinize göre yapın isterseniz biz sizin için işlevsel bir şekilde tasarlayıp yapalım.

Özellikler

Ortak koridorlarımızda 3,8m genişlik ile size rahat bir iş ortamı fırsatı sunmaktayız.

ILICAK PLAZA’da müşterilerimize 90m2 ile 173 m2 arasında değişen ebatlarda yeni nesil esnek akıllı ofis çözümleri imkanı sunmaktayız.

Çağdaş ve modern dış cephe mimarisi ile ILICAK PLAZA ISI YALITIMLI CAM GİYDİRME VE KOMPOZİT PANELLERDEN OLUŞMAKTADIR.

Ilıcak Plaza’da akıllı ofis sistemlerinin bulunduğu ve ofinizi cep telefonunuzdan yönetebildiğiniz teknolojik alt yapıyı sizlere sunmaktayız

Kapalı otoparkımız ile Niyazi Mısri’de park etmek artık bir sorun olmaktan çıkıyor.

ILICAK PLAZA KARTLI TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMİ VE GECE-GÜNDÜZ KAPI GÖREVLİLERİYLE SİZLERE GÜVENLİKLİ BİR İŞ ORTAMI SUNMAKTADIR.

Date
Category
Tamamlanan Projeler