Loader
Ilıcak Kuran kursu ve Cami projesi
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
97
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-97,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Ilıcak Kuran kursu ve Cami projesi

Ilıcak Kuran kursu ve Cami projesi

Ilıcak kuran Kursu ve Cami Projesi Ilsan tekstil tarafından yaptırılmış olup müteahhitliğini ILYAP ILICAKLAR YAPI üstlenmiştir.

2015 yılında tamamlanan BİNA ILSAN TEKSTİL TARAFINDAN DİYANET İŞLERİNE DEVREDİLMİŞTİR.

Tandoğan mahallesinde 6500m2’lik arsa üzerine 600 m2 inşaat oturumu ile yapılan projede 5900 m2’lik kısım yeşil alan-basketbol sahası ve otopark olarak kullanılmaktadır.

Yapılan karma projenin ilk katı bayan ve erkek taziye evi olarak, 3 katı 1000 kişilik cami asma-giriş ve bodrum katı olarak-2 katı derslik olarak ve yönetim ofisleri olarak, 2 katı yatakhane olarak son yani 8. Katı ise yemekhane ve konferans salonu olarak kullanılmaktadır.

Diyanet işlerine devredilen binanın camisi ile mahalleliye ibadet yeri yapılmış olup kuran kursu ile Malatya ve bölge illerden gelecek ilk ve orta okulda öğretim gören genç arkadaşlarımıza hafızlık eğitimi verilmesi planlanmaktadır.

ILICAK KURAN KURSU şu anki potansiyeli ile 135 öğrenciye eğitim verebilecek potansiyele sahiptir

Date
Category
Tamamlanan Projeler