Loader
OTOPRATİK
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
419
page-template-default,page,page-id-419,page-parent,page-child,parent-pageid-120,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

OTOPRATİK HİZMETLERİ

OTOPRATİK NEDİR?

 

 

Otopratik, binek ve hafif ticari araçların kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyabilecekleri ana ürünlerin sunulduğu ve araçlarla ilgili temel bakım hizmetlerinin verildiği bir mağazalar zinciridir.

Otopratik Dünyası Araç Bakım

Otopratik mağazalarının tümünde, şu ana bölümler yer almaktadır:

 

Müşteri Bekleme Alanı      Lastik, jant, akü, yağ ve aksesuar ürün gruplarının rahatça sergilenmesine olanak tanıyan genişlikte teşhir ve müşteri bekleme alanı

 

Servis Alanı     Aynı anda en az üç araca hizmet vermeyi olanaklı kılan servis alanı,

 

Ürün Grupları İçin Yeterli Stok Alan     Tüm ürün grupları için yeterli stok alanı

 

Bekleme Alanı ve Tuvaletler     Müşterilerin kullanımına ayrılmış bekleme alanı ve tuvaletler

 

 

Brisa Logo

Brisa ve Otopratik

 

 

Ülkemizde, tüketicilerin araçlarıyla ilgili hizmet alabilecekleri noktalarda tarihsel olarak bir ayrışma söz konusudur. Otomotiv satış sonrası hizmet sektöründe yetkili servis, özel servis, oto tamirci, lastikçi, jantçı, akücü, yedek parçacı gibi birbirinden ayrı olan pek çok farklı türde hizmet noktası bugün tüketicilere ihtiyaç duydukları hizmetleri sunmak için faaliyet göstermektedir.

Giderek hızlanan bir çağda aslında tek bir araçla ilgili olan farklı hizmetleri böylesine farklı noktalardan almak giderek pratik olmaktan uzaklaşmaya başlamıştır. Bu ihtiyacı farkeden ve otomotiv satış sonrası piyasasındaki müşterilerine daha geniş yelpazede ürün ve hizmet sunmak isteyen Brisa, tüm bu hizmetlerin tek noktadan karşılanabileceği Otopratik konseptini yaratmıştır.

2007 yılı itibarıyla, Brisa’nın tüm Türkiye’ye yayılmış olan ve ağırlıklı olarak lastik konusunda hizmet veren 600’ün üzerinde satış ve servis noktası bulunmaktadır.

2007 yılı itibarıyla, Brisa’nın tüm Türkiye’ye yayılmış olan ve ağırlıklı olarak lastik konusunda hizmet veren 600’ün üzerinde satış ve servis noktası bulunmaktadır. Brisa, gerek otomotiv sektöründe yılları aşan birikime sahip bu mevcut bayi altyapısını kullanarak, gerekse de bünyesine yeni noktalar katarak Otopratik’leri hızla yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Otopratik konsepti, Brisa’nın kurumsal misyonu paralelinde, “sürdürülebilir büyüme ile topluma üstün değerler sunma” ilkesininin bir parçasıdır.

İLETİŞİM

ILICAKLAR OTO PRATİK

İletişim Bilgileri

Adres

Karakavak mahallesi Turgut Özal bulvarı no: 155 / A, 44300 Yeşilyurt/Malatya
(0422) 502 09 69
https://ilyapilicaklar.sahibinden.com/
@ilicaklarotopratik