Loader
Bürosit
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
427
page-template-default,page,page-id-427,page-parent,page-child,parent-pageid-120,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Modüler
yaklaşımla,
benzersiz
takım ruhu
Her şeyi bırakın,
yaratıcılığa
yer açın.

Biz Kimiz

Türkiye’nin ilk ofis koltuğu üreticisi Bürosit, bugün 27.000 m2’yi aşan üretim tesislerinde stadyum ve ofisten, kültür merkezi ve kampüslere tüm sosyal yaşam alanları için mobilya çözümleri üretiyor.

ÜRÜNLER

 

360° mobilya çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Güncel tasarım trendlerini yansıtan yeni ürünlerle değişen zevklere hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ofis ve sosyal alanlarda ihtiyaç duyduğunuz yeni fonksiyonlarla koleksiyonumuzu çeşitlendiriyoruz. Ürün gamımızı yeni ürünlerle geliştirirken, ergonomik ofis koltuğu üretimine ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Çünkü koltuğu sırtını ağrıtan bireyin verimli çalışamayacağını biliyoruz.

SATIŞ AĞI

 

11 yurtdışı temsilciliği ve Türkiye’deki 20 Contract ile 16 Corner bayimizden oluşan yaygın satış ağımızla, 35 ülkede Bürosit ürünlerini tüketiciyle buluşturmaktayız.

AR-GE VE TEKNOLOJİ

 

Mutlu ofis ortamları yaratmak için araştırma ve geliştirmeye devam ediyoruz. 2011’de 2000 m2’lik kapalı alanda kurduğumuz Bürosit Ar-Ge Merkezi’nde, kumaş ve kaplamadan iskelete, Bürosit’i Bürosit yapan her öğenin kalitesini artırmak için çalışıyoruz. TÜBİTAK destekli Ar-Ge projelerimizle sınırlarımızı aşmaya devam ediyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

 

Bürosit Proje Departmanısatış öncesi ve sonrası hizmetlerle sadece ürün değil, katma değerli hizmetler de sunuyor. Ürün gamımızla cevap veremediğimiz istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel ürünleri geliştirirken sizi dikkatle dinliyor, pratik çözümler üretiyoruz.

KALİTE KONTROL VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 

Tüm ürünlerde verdiğimiz minimum 3 Yıl Garanti’nin gereğini yerine getirirken, her bir parçanın kalite ve dayanıklılığını Avrupa Standartları’ndaki Bürosit Test Laboratuvarı’nda ölçerek belgeliyoruz. Böylece, kromajından ayarlanabilir mekanizmasına her ürünün her parçasında aynı yüksek kalite standardını sağlıyoruz. Detaycı kalite kontrol ve satış sonrası destek hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde mükemmeliyetçilikten ödün vermiyoruz.

ÜRETİM GÜCÜ

 

Üretim ve Ar-Ge gücümüzü mensubu olduğumuz Ermetal Şirketler Grubu’nun otomotiv sektöründe edindiği tecrübelerle besliyoruz. Kurulduğundan bu yana otomasyon ve inovasyona yatırım yapan bir şirket olarak, 2006’da dünyanın kısıtlı kaynaklarını daha az tüketmek amacıyla yalın üretim yaklaşımını benimsedik. Malzemenin kalitesini artırdıkça kütlesini azalttık, %12 oranında israfı ortadan kaldırdık.

1992’de ilk kez Alman kalite standardı olan GS sertifikasını alarak Avrupa Birliği standartlarındaki üretim kalitemizi belgeledik, ayrıca Bürosit Test Laboratuvarı’ndaki kalite kontrol süreçlerini geliştirdik. İş güvenliği konusunda hiç risk almadan tüm kuralları harfi harfine uyguluyoruz, çünkü çalışanlarımızın sağlık ve refahını önemsiyoruz. İstikrarlı bir işveren olarak, sıcak bir çalışma ortamında hiyerarşiye değil, karşılıklı saygıya önem veriyoruz. Şimdi de EFQM (European Foundation for Quality Management – Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) projemizle, şirket içi eleştiri ve gelişim programlarımızla mükemmelliğe yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Niyazi Mısrı cd. Tuna sk. Ilıcak Plaza No:32 , 44100 Yeşilyurt/Malatya
+90 422 503 3534
@burositilicaklar
@burositilicaklar