Loader
Lassa
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
554
page-template-default,page,page-id-554,page-parent,page-child,parent-pageid-120,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

TÜRKİYE’NİN LASTİK MARKASI: LASSA

 

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa’nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor.

 

Dünya Lassa lastikler üzerinde dönüyor.Lastik sektöründe her gün daha da büyüyen Lassa, Türkiye yollarındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 350.000 m2 lik dünyanın en büyük lastik fabrikalarından olan Brisa’da üretilen Lassa, 50’den fazla ülkede, yüzlerce satış noktasında tüketicilerini Lassa lastiklerinin kalitesiyle buluşturuyor.

 

Kalite çıtasını Lassa yükseltiyor.Lassa, yerel ve uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, başarısı aldığı pek çok ödülle tescilli ürünler sunuyor. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) sahibi Lassa’nın lastikleri Türkiye’nin yol şartlarına en uygun kalite ve dayanıklılık iddiasıyla üretiliyor, Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da onaylanıyor. Tüketicilerin güvenle kullanabileceği Lassa lastikleri detaylı güvenlik testlerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

 

Lassa lastikler müşteri mutluluğu için dönüyor.Lassa’yı lider yapan özelliklerinin başında müşterilerine sunduğu kusursuz hizmet geliyor. En iyi ürünü, en iyi hizmetle birleştirmek Lassa’nın kurumsal felsefesinde birincil önceliği oluşturuyor. Lassa satış ve satış sonrasında yaygın servisleriyle, 7 gün 24 saat müşterilerinin yanında olan Lassa Yol Yardımı ile, bugün olduğu gibi her zaman en hızlı, en güvenilir marka olma iddiasını koruyor.

 

Lassa Teknolojiyle yarışıyor.Lassa üstün lastik teknolojisini sadece yollarda değil, yarış parkurlarında da sergiliyor. Lassa Yarış Lastikleri, Türk mühendislerinin çalışmaları sonucunda İzmit’te özel olarak üretiliyor, 2005’den beri Türkiye’nin tüm parkurlarındaki yarışlarda kullanılıyor. Türkiye’deki yarışlarda elde ettiği şampiyonluklarla başarıdan başarıya koşan Lassa Rally Team, 2009 yılından beri ülkemizi Avrupa parkurlarında da temsil ediyor. Lassa Yarış Lastikleri Geliştirme Projesi’nden elde edilen bilgi birikimi, binek lastiklerin geliştirilmesine de yardımcı oluyor. Zorlu yarış parkurlarında edinilen bilgiler, binek lastiklerin daha dayanıklı ve daha yüksek performanslı olarak geliştirilmesinde kullanılıyor.

SAĞLAM VİDEOLAR

Biri bize sağlam lastikleri anlatsa

Biri Bize Anlatsa: Sağlam Lastik Seçmenin Önemi

Biri Bize Anlatsa: Sağlam Lastik Nasıl Seçilir?

Competus Keşif Konvoyu

COMPETUS AT/2 İLE DAĞA TAŞA MEYDAN OKUMAYA HAZIR MISIN?

LASSA | COMPETUS WİNTER TANITIM FİLMİ

LASSA ÜRÜN AİLESİ

Kışa Meydan Okuyan Sağlam Lastik!

Dört Mevsim Size Eşlik Eder!

Cebinizi Düşünen Uzun Ömürlü Lastik!

LASTİK HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

KIŞ GELDİ, KIŞ LASTİĞİNİZ HAZIR MI?

Kışın aracınızın yola sağlam basmasını sağlayacak en iyi seçenek, kışın zorlu koşullarına karşı performans göstermek için özel olarak tasarlanmış kış lastikleridir.

Devamı

LASTİĞİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATMAK MÜMKÜN. AMA NASIL?

Lastiği oluşturan kimyasallar zaman içinde kullanım ve depolama koşullarına bağlı olarak değişim gösterir.

Devamını OkuDevamını Oku

DOĞRU LASTİK KULLANIMI NEDİR?

Lastik ömrünü uzun tutmak, yakıt tasarrufu sağlamak ve sürüş güvenliği için 12 maddede lastik kullanım önerileri.

Devamını OkuDevamını Oku

İLETİŞİM

Niyazi Mah. Ilıcaklar Plaza Altı<br /> No:4/B
(0422) 503 3533