Loader
Proje ve Tasarım
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
546
page-template-default,page,page-id-546,page-child,parent-pageid-427,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive
 

Proje ve Tasarım

25 yıllık istikrarlı ve güçlü bir üretici olarak kurumsal ofis ve sosyal alan projelerinizde ideal partneriz. Katma değerli ürünler, satış öncesi ve sonrası hizmetler sunuyoruz. 3 yıl garanti, 10 yıl yedek parça garantisi ve yaygın teknik servis ağımızla uzun soluklu ticari ilişkiler kuruyoruz.

 

 

PROJE YÖNETİMİ

 

Tüm ürünlerimizi uzun yıllar kullanılacak kalitede tasarlıyor ve üretiyoruz. Fiyat-kalite performansında kategori lideri olan ürünlerimizin kalite vaatlerini, öncelikle Bürosit Test Laboratuvarı’nda gerçekleştirilen dayanıklılık, denge ve ergonomi testleriyle ispat ediyoruz.

Proje yönetimi konusunda avantajlı bir ekibiz. Ürünlerimize ve üretim standartlarımıza güveniyoruz, sizin ihtiyaç ve isteklerinizi dikkatle dinleyerek, özel ihtiyaçlarınıza hızla cevap verebiliyoruz.

Bürosit’in yerleşik kültürü sorunları hızla çözme, müşteriye değer katma, çevreye saygı gibi güçleri birleştirdiğinden, bizimle proje yaparken sadece proje yönetim ekibinin değil, tüm şirketin arkanızda olduğunu hissedeceksiniz.

 

TASARIM & FONKSİYONALİTE

 

Bürosit olarak kurumsal müşterilerimize ürünlerimizi değişik malzemeler ve fonksiyonel parçalarla farklılaştırma olanakları sunuyoruz. Ürünleri isteğinize göre özelleştirirken, malzemelerin renginden dokusuna tercihlerinizi belirtiyor, fonksiyonel parçalar arasında istediklerinizi seçebiliyorsunuz. Ürün çeşitliliğimizle kurumsal projelerinizde sizin için doğru partneriz.

Bürosit Proje Departmanı olarak ürün gamımızın dışında projenizde istediğiniz, ihtiyaç duyduğunuz özel fonksiyonlar ve estetik anlayışa göre tasarım ve üretim yapıyoruz.

Bürosit olarak biz de sizin projelerinizden ilham alıyoruz. Bir çok yeni ürünü geliştirme hikayemiz müşterilerimizin projeleri için yaptığımız çizimlerle başlıyor. Böylece, bir müşterimiz için tasarladığımız bir ürün koleksiyonumuza dahil olarak uzun yıllar üretilmeye devam ediyor.

Ürün geliştirme sürecimiz, sizden aldığımız iş tanımı ile başlıyor. Tasarım ekibi tarafından üç boyutlu modellemesi ve fotorealistik görselleştirmesi yapılan ürünlerin maliyet hesabını çıkarıp, onayınıza sunuyoruz. Sizden tasarım onayını aldıktan sonra Ar-Ge Merkezi, Üretim ve Kalite departmanlarıyla işbirliği içinde adım adım ürün geliştirme süreçlerini tamamlıyoruz.

 

 

PROJELENDİRME, ÜRETİM, UYGULAMA

 

Kurumsal projelerinizde ürün yerleştirmelerini, mekanı en estetik, ferah ve verimli şekilde kullanmanıza imkan veren bir dağılımla gerçekleştiriyoruz.

Siparişlerinizi istediğiniz malzemeyle, istediğiniz fonksiyonları ekleyerek üretiyoruz. Ürün gamımızın genişliği ve çeşitliliği sayesinde, renkten kumaş ve ahşap cinsine, hem estetik hem fonksiyonel ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.