Loader
Malatya’da Ilyap Ilıcaklar Yapı’nın Başarı Hikayesi
yapı, inşaat, malatya, inşaa, bina, construction, iş hanı, apartman, fabrika,
833
post-template-default,single,single-post,postid-833,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

Malatya’da Ilyap Ilıcaklar Yapı’nın Başarı Hikayesi

Malatya Ekonomisine Katma Değer Ve İstihdam Sağlayan Marka…İnşaat sektöründe Malatyalıların teveccühünü kazanan Ilyap Ilıcaklar Yapı’yı bu sayımızda sizler için sayfalarımıza taşıdık.

İşte A’dan Z’ye Ilyap Ilıcaklar Yapı…
2013 YILINDA KURULDU

Ilyap Ilıcaklar Yapı Ocak 2013 yılında 4 amcaoğlu tarafından kurulmuş olup müteahhitlik ve yap-sat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Şirket olarak amacımız müşterilerimizin yaşam standartlarını yükseltecek çözümler sunarak sağlıklı ve kaliteli yapılar inşa etmektir.

Kalite ve dürüstlüğü bir yaşam biçimi olarak benimseyen şirketimiz yapmış olduğu projeler ile müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

Bitirdiğimiz projelerin yanı sıra şu an itibariyle Niyazi Mısride 840 m2 inşaat oturumu olan çift bodrumlu, kapalı otoparklı, lüks dükkan ve akıllı ofis inşaatımız olan ILICAK PLAZA projemiz tamamlanmak üzeredir. ILICAK PLAZA ile müşterilerimize cam ve kompozitten oluşan çağdaş dış cephe, kapalı otopark imkanı, ferah ve geniş ortak kullanım alanları, akıllı ofis sistemleri ve iç mekanlarını A’dan Z’ye kendilerinin dizayn edebilecekleri iş ortamı fırsatı sunmaktayız.

Ayrıca her sektörden müşterilerimize danışmanlık ve müteahhitlik hizmeti vermekteyiz. Yani arsası olan ya da yatırım yapmak isteyen iş adamlarına götürü usül veya proje bazlı sabit kar marjlı inşaat yapmaktayız. Bu hususta da tamamladığımız kuran kursu ve iş merkezi projelerinin yanı sıra şu anda çevre yolu üzerinde Malatya ticaret odası ve borsası arasındaki lokasyonda müteahhitlik yapmaktayız.

İnşaatın yan ısıra şirketimiz 2017 Mayıs ayı itibariyle Malatya çevre yolu üzerinde ford otomotiv karşısında OTOPRATİK adı altında geniş makine parkuru ile HIZLI OTO BAKİM – AKÜ – KLİMA -JANT – LASTİK-ROT-BALANS üzerine hizmet vermeye başlamıştır. Başta 67 yıllık ata baba mesleğimiz olan lastik satışını yaptığımız mağazamızda otopratik olarak binek ve hafif ticari tüm araçlara kullanım ömürleri boyunca ihtiyaç duyacakları servis ve bakım hizmetlerini sunmaktayız. 3 boyutlu rot-balans-jant düzeltme-kollu lift ve birden fazla sayıdaki liftlerimiz ile yaz-kış müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır.

Diğer taraftan Otopratik mağazamızda geniş ve günden güne artan JANT çeşitlerimiz ile Malatya’da sektöre farklı bir atmosfer katmak istiyoruz. Lastik pazarında lider LASSA-BRİDGESTONE markalı lastiklerimiz ve uzman personelimiz ile araç sahiplerine en doğru ve uygun lastik alternatiflerini sunmaktayız. Lastik oteli uygulamamız ile de kışlık veya yazlık değişen lastiklerine yer bulamayan müşterilerimize uygun şartlarda garantili lastik saklama hizmeti vermekteyiz. OTOPRATİK ile müşterilerimiz yoğun is tempolarına odaklanırken randevularını alarak araçlarını bize bırakabilir, hızlı-kaliteli-uygun oto bakım-lastik- jant hizmetlerimizden yararlanabilmektedirler.

.

.